MinecraftFakty CZ/SK

Největší továrna na minecraft fakty!

  • Fanoušků
    +1,7K
O nás
Reklama

Máte rádi Minecraft? Vezměte si jej všude s sebou. Řekneme vám, jak!

Napsal: Pix3lCZ v 17:05one-partner

Minecraft je ta nejuniverzálnější hra, která nyní existuje, můžete ji totiž nalézt všude, od PC verze, přes mobilní telefon, po herní konzole. Minecraft totiž hrají jak děti, tak dospělí a jsou to stovky tisíc hodin každý týden.

Jediný problém, který tato hra doposud měla, byl v tom, že si tuto hru zkrátka nelze vzít s sebou a přenést ji do jiného počítače. Například, pokud měl jeden hráč vytvořený perfektní svět a chtěl ho ukázat někomu jinému, na jeho PC, tak to nebylo možné. Nyní ano! Microsoft vyvinul vlastní Gameband.

Gameband for Minecraft“ Jak zní oficiální název je zařízení, jež Vám dovolí vzít svůj svět do počítače někoho jiného.Jednoduše spárujte tento náramek se svým počítačem a ten pak synchronizuje Vaše data z Minecraftu Přineste náramek k jinému počítači, připojte a spusťte A hrajte! Gameband

one-partner

Jen pro zajímavost. nemusíte se bát o svá data, jsou samozřejmě uložena na Cloudech, takže žádný strach.

Náramek také přichází se zajímavou funkcí a té se říká: „PixelFurnace“ Je to funkce, která Vám dovolí přizpůsobit si svůj náramek, například zobrazení LED při nabíjení, popřípadě změna animací. Náramek také přichází s některými předinstalovanými dobrodružstvími z populárních serverů jako je Hypixel.

Náramek je dostupný na Amazonu za necelých £29.99, tedy zhruba za 942 Kč.
Sponzorováno
SmileCraft je survival/pvp server na verziách 1.10 a 1.10.2, kde nikdy nenájdeš minihry, v.i.p., serverové xp farmy či tzv. doly.

IP: 82.208.17.43:27056

Sponzorováno

Reklama u MinecraftFakty.cz ? Chceš mít reklamu na server či produkt ? Náš web ti nabídne publikum, které zajímá technologie a hry.

Partneři

hicoria-partner one-partner Partner BasicLand.cz
© 2016 MinecraftFakty.cz
Uživatel ID: 54.81.154.223